top of page

Obojok vyrobený z materiálu Biothane Beta v kombinácii dvoch farieb vhodný pre plemená ako Whippet, Chrt ...Pracky sú kovové / zaťaženie pri pretrhnutí je až 250kg.Široká časť obojku je 5cm ,šírka krajov je 2,5cm.Tento typ obojku sa vyrába vo veľkostiach uvedených nižšie.V prípade akýchkoľvek iných požiadaviek nám napíšte správu, alebo zadajte poznámku do Vašej objednávky.Pre inú veľkosť nás prosím kontaktujte.

S - 25 - 31cm

M - 28 - 34cm

L - 31 - 37cm

XL - 34 - 40cm

Výhody materiálu Biothane Beta- veľmi odolný - ľahké čistenie - vodeodolný - odolný voči plesniam a baktériám- vysoko kvalitný - vzhľad kože so všetkými jej výhodami- odolný voči poveternostným vplyvom a oderom Pri zadávaní objednávky je potrebné označiť obe farby.

Whippet Duo

23,00 €Price
Farba kraje
Farba stredná časť: Čierna
Pracky
  • Spracovanie Biothanu  zaručuje, že materiál sa neodiera, nenaťahuje, neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť a je 100% odolný voči plesniam a baktériám.

    Vďaka tomu umožňuje nečistoty, ako sú prach alebo blato ľahko odstrániť vodou, pričom si  zachováva farbu a všetky svoje jedinečné vlastnosti.
    Oproti bežným polypropylenovým popruhom sa vyznačujú omnoho väčšou odolnosťou, kde zaťaženie pri pretrhnutí je až 180kg.

    Vodeodolné výrobky sa neodporúča používať v morskej vode vzhľadom na kovové časti,ktoré môžu vplyvom slanej vody začať hrdzavieť.

  • Odosielame do dvoch dní od pripísania platby na účet prostredníctvom Slovenskej pošty doporučene 1.triedou.

bottom of page